חיפוש

שאלות נפוצות

שאלות כלליות בנושא טיפול עם Optune

 • היכן אוכל לקבל טופס הפניה ל- Optune ?

  תוכל לפנות לרופא המטפל שלך על מנת לקבל טופס הפניה ל- Optune . בנוסף, תוכל לבקש מהרופא המטפל שלך ליצור עימנו קשר לבדיקת זמינות הטיפול.

 • האם הטיפול עם Optune מתאים לי?

  יש לדון במקרה האישי שלך עם הרופא המטפל שלך. פוטנציאלית, הטיפול ב-Optune מתאים לך במידה והינך מעל גיל 18 והינך סובל מגליובלסטומה שאובחנה לאחרונה. בישראל ישנם מספר מרכזי טיפול שיכולים לתת הפניה לטיפול עם Optune . לצפייה ברשימה מלאה של התוויות הנגד, תופעות לוואי אפשריות ומידע בטיחותי,
  אנא עיין במדריך למשתמש https://optune.co.il/ifu .

 • האם עלי ללכת לבית החולים על מנת לקבל טיפול עם Optune ?

  לא. Optune הוא טיפול נייד שניתן תוך כדי התנהלות יומיומית רגילה. ההדרכה לשימוש ב- Optune תתבצע בביתך, במידה וישנו/ה מטפל/ת או בן/בת משפחה ניתן לשלבם בהדרכה.

 • האם אמשיך להיות במעקב ע"י גורם רפואי?

  הרופא המטפל שלך ימשיך את הבדיקות הרגילות הנדרשות כגון הדמיית מוח (MRI) על מנת לקבוע האם הגידול מגיב לטיפול ב-Optune . במידה והרופא המטפל שלך
  אינו מוסמך לרשום Optune המעקב יכול להתבצע במרכז רפואי אחר. חברת Novocure יכולה להסמיך רופאים המעוניינים בכך וכך תוכל להישאר תחת מעקב הרופא המטפל שלך.

 • האם Optune מאושר לטיפול בישראל במסגרת סל הבריאות?

  כן. החל משנת 2020 הטיפול ב-Optune הוכנס לרשימת הטיפולים במסגרת סל הבריאות עבור חולים שאובחנו לאחרונה כסובלים מגליובלסטומה, לאחר ניתוח וטיפול
  משולב בהקרנות וטמוזולומיד, יחד עם טיפול אחזקה בטמוזולומיד ולאחר הפסקת טיפול האחזקה האמור.

 • האם אוכל להשתמש במערכת כאשר אני בהריון?

  Optune לא נבדק על נשים בהריון. אין להשתמש ב- Optune במידה והינך בהריון, במידה והינך חושדת כי את בהריון או במידה והינך מעוניינת להיכנס להריון.
  תופעות הלוואי של Optune בהריון אינן ידועות. למידע נוסף אנא פני לרופא המטפל שלך.

 • האם ניתן להשתמש ב- Optune בשבת?

  מענה לשאלות הלכתיות המתעוררות בשימוש ב-Optune

  https://optune.co.il/lp/

   

שימוש ב- Optune

בדרך

 • האם אני יכול להיות פעיל בזמן הטיפול עם Optune ?

  חשוב לפנות לרופא המטפל שלך לפני ביצוע פעילות ספורטיבית או יציאה לטיולים, על מנת לוודא כי אינם מהווים סכנה בטיחותית. אין הגבלות ספציפיות של Optune על פעילות ספורטיבית.

 • האם ניתן להשתמש ב- Optune בעת נסיעה ברכב?

  כן, Optune הינו מערכת ניידת המופעלת על ידי סוללה. לא ניתן להשתמש בחיבור החשמל של הרכב על מנת להפעיל את המערכת. במידה ואתה מתכנן לנסוע מעל לשעתיים קח איתך סוללה נוספת או את השנאי. במידה ולא תיקח סוללה נוספת או את השנאי הטיפול עלול להפסיק מה שעלול לפגוע באפקטיביות הטיפול של Optune. בכל שאלה הקשורה לכשירותך לנהוג אנא פנה לרופא המטפל.

 • האם אני יכול לטייל עם Optune?

  כן. שים לב כי Optune (כולל מערכי המתמרים) גורמים לאזעקה בעת בדיקת האבטחה בשדה התעופה וכמו כן ישנן הגבלות לגבי הובלת סוללות ליתיום. שירות הלקוחות של חברת Novocure (1-801-22-6686) ישמח לסייע לכם בעת תכנון הנסיעה ולהפוך את הנסיעה לקלה יותר. אנא צרו קשר מוקדם מספיק על מנת לתאם את כל ההכנות הנדרשות.

תפריט נגישות